SHITET LABORATOR DENTAR

Numri i njoftimit: 21783 | Postuar në: 07.11.2015, 11:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Produkte Medicinale

Lloji i njoftimit: Shitet


Laboratori esht i perdorur vetem 6 muaj.Aparaturat jan te gjitha te kompanive gjigande si KAVO,VITA dhe KALANTIDIS.Tavolinat jan profesionale(thithes,ajer kompresor,gaz dhe ndricim).Jan gjithsej 15 aparate te kualitetit te lart te kompanive me emer VITA KAVO.Laboratori shitet me te gjitha instrumentat per pun,te gjitha materialet,porcelani(vita),pinel te kualitetit te lart,frezatve gjith llojeve per metal dhe per porcelan.Nuk mungojn as gjerat e imta.Mund te filloni qe diten e par me pun.

 Tiranë     Kombinati, Yzberishti

Dërgo E-mail

 alban