Libri'Vendimarja gjate perdorimit te armeve te zjarrit"

Numri i njoftimit: 2172 | Postuar në: 28.02.2013, 13:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 600 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Libra dhe Literaturë / Libra / Udhëzime, Libra instrukcione

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofron si te mbroni veten dhe te tjeret nga nje sulm me arme zjarri; si te perdorni armen e zjarrit brendia kuadrit ligjor; si te jeni nje qites i mire.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Bardhyl HENAJ