shes Gjenerator

Numri i njoftimit: 2108 | Postuar në: 18.02.2013, 12:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 25.000 Lekë

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i njoftimit: Shitet


Disponoj gjenerator eshte ne gjendje shume te perfekte. cmimi 25.000 lek

 Tiranë

Dërgo E-mail

 prifti