TAVOLINA ME KARRIGE DRURI +BANAK DRURI+LAVAMANI+RAFTET

Numri i njoftimit: 20766 | Postuar në: 18.10.2015, 19:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 90.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten per arsye mbyllje aktiviteti bar kafe me lodra per femije .
10 komlete tavolinash( 60 me 60)me nga 4 karrige. Cmimi 50 000 leke
Banak prej druri ngjyre e bardhe ne pana.E gdhendur me dore ne pjesen ballore te saj.Gjatesia 2 m. Cmimi 20 000 leke
Lavamani dhe raftet e mbajtjes se gotave jane vecmas.Cmimi 20 000 leke.
Cmime te diskutueshme.
tel 0697440952

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 johana