Bilardo e vogel per femije, 6 muaj e perdorur

Numri i njoftimit: 20765 | Postuar në: 18.10.2015, 19:14
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Argëtim, Sport dhe Rekreacion

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet bilardo e vogel per femije nga 6-12 vjec.E pershtatshme si per ambjente shtepie dhe per lokal.
E perdorur vetem 6 muaj.
Shitet per arsye mbyllje aktiviteti te nje lokali me lodra per femije.
Permasat : gjat 123cm, gjer 63cm, lart 82 cm
Tel 0697440952

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 johana