CALCIO BALILLA .6 muaj e perdorur.

Numri i njoftimit: 20764 | Postuar në: 18.10.2015, 19:06
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Argëtim, Sport dhe Rekreacion

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Calci balilla e njohur si tavoline kalcetoje pa getona.Mund te perdoret ne cdo ambjent lokal ose shtepi.
Arsyeja e shitjes mbyllje biznesi me lodra per femije.
E perdorur vetem 6 muaj.E sjelle nga Italia.
Permasat gjat 123cm gjer ,62cm, lart 82cm.

Tel 0697440952

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 johana