TAVOLINE HOCKEY ME AJER 6 MUAJ I PERDORUR

Numri i njoftimit: 20763 | Postuar në: 18.10.2015, 18:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Argëtim, Sport dhe Rekreacion

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet per arsye mbylljeje te nje biznesi me lodra per femije, nje tavoline hockey me ajer e cila lejon nje levizje te shpejte te pllakes se hokey-it gjate lojes.
E perdorur vetem 6 muaj.E pershtatshme per femije mbi 6 vjec dhe te rritur.
Permasat : gjatesia 190cm, gjeresia 95 cm, lartesia 82 cm.

Tel 0697440952

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 johana