FAST LINE kerkon 10 operatore dhe 1 Team Leader Per fushate

Numri i njoftimit: 20745 | Postuar në: 16.10.2015, 16:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Mjaftueshëm

Çmimi: 250 Lekë

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


FAST LINE kerkon 10 operatore dhe 1 Team Leader
Per fushaten VODAFONE CASA

Kerkesat:
Aplikantet te kene njohuri shume te mira te gjuhes italiane.
Te kene eksperience pune ne fushaten VODAFONE CASA.
Pagesa eshte shume e kenaqeshme 250 Lek ora, kontrata duke filluar nga 1000 Lek dhe bonuse ne varesi te rezes.
Te interesuarit mund te dergoje CV tek email me poshte shenuar.

Per kontakt:
email: fastline015@gmail.com
cel: 0699448865

Faleminderit

Cel. : 0699448865

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 FAST LINE >(Ndërmarrje)