mercedes benz e270

Numri i njoftimit: 20742 | Postuar në: 15.10.2015, 18:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: E 270

Viti: 2002

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Limuzinë

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 6.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Mercedes benz E 270 cdi , motori saj ka shume pak kilometra , eshte ne gjendje perfekt , shume i mirembajtur nga pjeset xhenerike , motori dhe nga tapiceria ,sensor shiu , sensor dritash auto, lares fenerash, drita xenon originale mercedes auto qe kthehen nga pret timonin ulen dhe ngrihen sipas rruges , ka 12 airbag , bagazhier me 6 cd , te kater portat hapen me buton pa celes,sendilje elektrike , sallon lekure shume e paster , tavani dhe traret brenda ngjyre krem lekure mershine ,cruis control (pilot automotik) , pasqyra elektrike antiverbues dhe me tharje auto, pasqyra brenda me xham antiverbues auto dhe me sensor per hapje auto te garazhdit, , me te gjitha sherbimet , taksa te paguara deri ne 2016 , goma te reja ,

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 Saimir Korreshi