Kerkohet karroce invalidesh

Numri i njoftimit: 20722 | Postuar në: 12.10.2015, 16:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10.000 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje mjekësore

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


Kerkojme nje karroce invalidi te perdorur . Te jete ne gjendje te mire dhe me nje cmim te arsyeshem.

Te interesuarit te na kontaktojne te numrat e meposhtem.

Tel. : 0692923629

Cel. : 0699886518

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 jona