fustan bardh e zi

Numri i njoftimit: 20718 | Postuar në: 11.10.2015, 22:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 4.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Material sindetik Bardh e zi Dhe I nderthurur me imitacion lekure.

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 klarita