pardesy

Numri i njoftimit: 20717 | Postuar në: 11.10.2015, 22:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Pallto / Sako

Madhësi: S

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 5.000 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Materiali I kombinuar me filtra mushamaje.me lule

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 klarita