shes fustan

Numri i njoftimit: 20716 | Postuar në: 11.10.2015, 22:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: e gjelbër

Çmimi: 3.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Pencil dress I kombinuar me dy ngjyra te gjelber

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 klarita