Makineri Libralidhje Binder.

Numri i njoftimit: 20669 | Postuar në: 05.10.2015, 11:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Fotokopjim dhe Shtypje / Letra

Lloji i njoftimit: Shitet


Lidhja Machine Buddy (Pothuajse i ri, ka punuar 1.5 vjet) JUD QUADRIMAX II PUR prodhim francez. Përdor makinë NORTSON që dërgon ngjitës poliuretani në makinë për rezultatet më të mira (libri nuk ka nevojë për qepje). Very motor i shpejtë 2000 libra në orë, trashësia e mundeshme në kuriz te librit deri në 5cm dhe gjatësia e librit të 38 cm. komunukim me +3048253529,2f.gj.91a@gmail.com.Greqi

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Fatmir Gjojdeshi