komplet kolltuqesh

Numri i njoftimit: 19614 | Postuar në: 28.09.2015, 10:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Garniturë për ndenje

Lloji i njoftimit: Shitet


Ne gjendje te mire.

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 arjana