Aparat Fotografik ZENIT-E

Numri i njoftimit: 19612 | Postuar në: 27.09.2015, 17:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Rezolucioni: Од 10,1 Мегапиксели

Marka: Të tjera

Çmimi: 150 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Fotoaparate dixhitale

Lloji i njoftimit: Shitet


Shes aparat fotografik vintage, ne gjendje pune shume te mire. Prodhim rus I vitit 1970.Lens HELIOS-44-2 58/2

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Ana