Porosit Pica Taksi. Rr. Komuna e Parisit. Tirane

Numri i njoftimit: 1933 | Postuar në: 02.02.2013, 00:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Furrë, Brumëra të bardha/ Bukë

Lloji i njoftimit: Shitet


Pizza Uno. Shija e vertete e pices italiane. Ne perdorim vetem produkte cilesore, te fresketa, dhe pa konservante.
Sherbimi Taksi:

Sherbim Taksi :
069 72 66 406
068 21 62 433
04 2320 871

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Pizza Uno >(Ndërmarrje)