2 shtepi per shitje ne LUSHNJE

Numri i njoftimit: 18574 | Postuar në: 23.09.2015, 18:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Numri i dhomave: 2

Sipërfaqja: 94

Ngrohja: Me rrymë

Kati: 6

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Apartament

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 2 apartamente tek spitali ne lushnje.Pallati eshte i ri. sip jane 74 dhe 94m.
Cmimi i diskutueshem

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 ilir