OFROJME SERVIS TE SPECIALIZUAR NE FUSHEN E INFORMATIKES

Numri i njoftimit: 1831 | Postuar në: 26.01.2013, 21:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Riparime dhe servisime, Mirëmbajtje / Servise kompjuterash

Lloji i njoftimit: Shitet


OFROJME SERVIS TE SPECIALIZUAR NE FUSHEN E INFORMATIKES PER BIZNESIN TUAJ NE QARKUN E VLORES.

IT SOLUTION OPERON NE KETE FUSHE QE NGA VITI 2006 DHE K PATUR BASHKPUNIME TE SUKSESHME ME SHUME BIZNESE DHE INSTITUCIONE NE QYTETIN E VLORE

ofrojme mirmbajtje mujore per biznesin tuaj...

SKYPE: it-solution06
email: itsolutionvl@gmail.com

adresa" bulevardi vlore -skele , kulla hanxhari 3

 Vlorë

Dërgo E-mail

 laert rrapollari