makina me qera ne rinas tirane aeroport maqina qira rentacar

Numri i njoftimit: 17535 | Postuar në: 18.09.2015, 20:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Rent a car – agjensi

Lloji i njoftimit: Shitet


www.orikum.info Makina me qera ne shqiperi 0672136575 mjafton nje telefonat dhe makina ju vjen ku e doni ju,ne ju sherbejm ne gjithe shqiperin,maqin me qira ren a car albania autonoleggio a tirana, www.orikum.info

 Tiranë     Bërxullë

Dërgo E-mail

 BESNIK