Bashkjetese

Numri i njoftimit: 17511 | Postuar në: 13.09.2015, 21:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 Lekë

Kategoria Kontaktet personale / Shoqeri - Miqesi

Lloji i njoftimit: Shitet


Pershendetje. Jam nje djale nga Tirane qe jetoj ne shkoder per arsye punesimi dhe kerkoj nje vajze per te bashkejetuar dhe per te ndare qerane. Shtepi ku jetoj eshte ne qender te shkodres ngjitur me kinema "Millenium ". Vajza te jete ne pune ose studente. Un jam i punesuar dhe aktualisht jetoj vetem.flm

 Shkodër     Shkodër

Dërgo E-mail

 Behar