Rikonstruksione dhe arredime te ambjenteve te ndryshme...!

Numri i njoftimit: 1714 | Postuar në: 21.01.2013, 11:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i njoftimit: Shitet


New Vision Engineering (Vizioni i ri ne arkitekture dhe ndertim)

Ju vime me afer me sherbimet tona:
· Rikonstruksione apartamenti, dyqane, vila si punime te vecanta, ashtu edhe ne te gjithe punimet te mara se bashku.
· Arredime ambjentesh te ndryshme me vizion arkitektonik
· Ndertime te reja si vila, dyqane, bar – restorante etj.
· Keshilla teknike per zgjidhjen e problemeve ne punimet qe paraqesin defekte si psh.: (lageshtira ne mure, hidroizolime banjo, taraca dhe çati etj.)
· Integrimin e tekonologjise se re te ndertimit, ne ndertime ekzistuese
· Projektim dhe zbatim punimesh

Punimet gjate gjithe zbatimit te tyre, shoqerohen me koncepte inxhinierike te zgjidhjes se detajeve. Ju vetem drejtoni gishtin per ate qe keni nevoje dhe ne kesaj deshire i veshim anen teknike te realizimit. Cmimet jane te njejta si me pare, e rendesishme per ne, eshte qe ju te ngeleni te kenaqur, me zgjidhjet qe japim dhe punimet qe kryejme; puna ne duart tona kthehet ne art sespe ne e duam ate.

Ju drejtoni, ju vendosni, ju flisni vetem me inxhinierin dhe gjithe stafi i specialisteve jane ne sherbimin tuaj. Jetegjatesi, cilesi, siguri, shoqerojne apartamentin tuaj ne cdo kohe edhe pas kryerjes se punimeve, sespe ne kujdesemi per ju. Eksperienca jone eshte pergjigja me e mire.
Para se te vendosni ju tregojme punimet tona!

Vizitoni website - in tone per me shume informacion:
http:
http:
e-mail: newvisionengineering@hotmail.com
kontakt: cel. 068 43 18 622 / 069 52 18 321

 Tiranë

Dërgo E-mail

 new vision engineering >(Ndërmarrje)