CORSI PROFESSIONALI DI LINGUA ITALIANA

Numri i njoftimit: 1677 | Postuar në: 18.01.2013, 12:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Gjuhë

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme kurse per gjuhen italiane. Leksione intensive te te folurit italisht dhe gramatike. Ofrojme një gamë të plotë dhe të artikuluar të kurseve të gjuhës italiane nga niveli fillestar deri tek ai i përparuar.

Gjithashtu ofrojme kurse per Informatike, te njohur ne gjithe Europen. Kursi quhet ECDL-Patente Europea di Informatica.

Per informacione te metejshme mund te na shkruani tek adresa e-mail: michele.minichiello@amcc.al

 Durrës

Dërgo E-mail

 MICHELE MINICHIELLO