dyqan per shitje ne VLORE

Numri i njoftimit: 16462 | Postuar në: 02.09.2015, 08:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 20

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Imobiliare - Patundshmëri / Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet dyqan ne Vlore. Ndodhet ne rrugen e Kishes Ortodokse, ne lagjen e vjeter Varosh, prane xhamise se qytetit. Eshte ne pjesen anesore te nje pallati te ri, i pajisur me banje dhe uje e drita. Ka nje siperfaqe prej 20metra katroresh. Cmimi teper i volitshem 10 mije euro

 Vlorë     Vlorë

Dërgo E-mail

 Mimoza