Jepet me qera Magazine 1100m2

Numri i njoftimit: 16458 | Postuar në: 31.08.2015, 20:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet me qera Magazine 1100m2 + 200m2 ambjent i jashtem. Ambjent i mjaftueshem per cdo lloj biznesi. 200 m nga rruga kryesore. Objekti eshte i perfunduar, plus disa rregullime te vogla qe po behen per ta bere vendin sa me te pershtatshem per cdo lloj biznesi.
Cmim i diskutueshem ne varesi dhe nga klienti. Besoj do biem dakort ne nje cmim te kenaqshem per te dyja palet.

 Tiranë     Vaqar

Dërgo E-mail

 Ilir >(Ndërmarrje)