Kurse matematike (matura)!

Numri i njoftimit: 16446 | Postuar në: 30.08.2015, 08:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Arsimim i mëtejshëm

Lloji i njoftimit: Shitet


Qendra e kurse “MË I MIRI NË KLASË” e bën matematikën të ketë kuptim për “JU”
Qendra e kurseve “Më i miri në klasë” ofron kurse matematike për të gjithë nxënësit që janë në arsimin e mesëm të lartë (shkollën e mesme) maturës shtetërore dhe synojnë të vazhdojnë studimet e larta brenda dhe jashtë vendit.

Ne ofrojmë mbështetje gjatë gjithë vitit akademik 2015-2016 me kurse përgatitore për provimet e maturës me pedagogët më të mirë dhe me metodat më efikase të mësimdhënies.

Tek ne nxënësit e gjimnazeve dhe sidomos maturantët do të arrijë të plotësojnë të gjitha mangësitë dhe vështirësitë me qëllim që në provimet e maturës të arrijnë rezultate të shkëlqyera dhe të realizojnë ëndërrn e tyre për në universitet.

Kurset zhvillohen me seanca 60 minutëshe, nga mësues të kualifikuar për shkollat e mesme dhe universitet të cilët hartojnë programe të detajuara sipas kërkesave dhe nevojave Tuaja.

Ne punojmë jo vetëm për të arritur rezultate të shkëlqyera në provimet e maturës por edhe për të inkurajuar maturantët që të zhvillojnë mendimin kritik dhe aftësitë analitike të cilat do ti mbështesin gjatë gjithë jetës.

MOTOJA JONË ËSHTË
“JO VETËM TA KUPTONI POR EDHE TA DASHURONI MATEMATIKËN”

Jemi krenarë që punojmë për të ardhmen Tuaj, të suksesshme!
Për më shumë informacion, jeni të lutur të kontaktoni:
e-mail: meimirineklase@gmail.com
nr.cel: 069-777-38-32

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 më i miri në klasë