kerkoj pune

Numri i njoftimit: 16436 | Postuar në: 28.08.2015, 07:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Shofer, Transport

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Gjuhë të tjera

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: 1 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kerkoj pune si shofer kam patentet te klasit b theksoj kam dhe patente per jashte shtetit te klasit b...

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 malvin1122