Kurs i gjuhes frenge

Numri i njoftimit: 162 | Postuar në: 20.08.2012, 23:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Gjuhë

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Jam specializuar ne France dhe ofroj kurse te gjuhes frenge me metoda bashkekohore si dhe pergatitje per DELF dhe DALF. Ju lutem kontaktoni ne numrin 0682235763.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Silvana Markgjonaj