makina ne gjendje te mire

Numri i njoftimit: 1577 | Postuar në: 12.01.2013, 17:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Mercedes-Benz

Modeli: 200

Viti: 1997

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Portobagazh

Ngjyra: e gjelbër

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


disqe alumin, kondicioner, sendile lekure.

 Lushnjë

Dërgo E-mail

 miri