Shitet Pirun Toyota

Numri i njoftimit: 1562 | Postuar në: 11.01.2013, 16:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makineri Ndërtimi, Pirungritës, Aut. të rënda / Pirungritës dhe trajtimin e ngarkesave

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet Pirun Toyota
2.5 Ton Cmimi 4000 mi euro i Diskutushem
Vendodhja ne lushnje te Bshkim Tabaku
0696952180 tel

 Tiranë

Dërgo E-mail

 len