shitet toyota yaris viti dhjetor 2008

Numri i njoftimit: 1548 | Postuar në: 10.01.2013, 13:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Toyota

Modeli: Yaris

Viti: 2008

Karburanti:: Benzinë

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 9.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shitet nje toyota yaris prodhim i dhjetor 2008 ne gjendje shume te mire e perdorur vetem nga nje person qe kur eshte mare nga fabrika makina ka 9 airbag kondicioner komandim ne timon fuull option shume e mbajtur dhe e perdorur vetem brenda qytetit te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel 0696786173 ose 00393294727901

 Kavajë

Dërgo E-mail

 isi