Shitet XBOX 360 ARCADE I bardhe

Numri i njoftimit: 15405 | Postuar në: 21.09.2015, 21:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 165 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / XBOX

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet XBOX 360 ARCADE I bardhe me hardisk 256 mb+usb 8gb dhe 4gb,rreth 20 disqe nga me te kerkuarat.I pajisur me nje leve origjinale ,karikues origjinal ,kabell hdmi gjithashtu dhe kabell AV origjinale,i pajisur me( CIP ) ne gjendje shume te mire pune.
Cmimi : 23.000 leke te reja
Numri : 069 67 13 889

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 elio777