shes BMV model 320

Numri i njoftimit: 15342 | Postuar në: 06.08.2015, 15:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: BMW

Modeli: 320

Viti: 2002

Karburanti:: Benzinë dhe Gaz

Kilometra:: 160000

Transmetuesi: Manuale

Tipi: Kabriolet

Ngjyra: e zezë

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 4.300 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


shes BMV model 320 viti 2002 kabriole ne gjendje shum te mir benzine gas manual me targa shqiptare dokumenta te paguara der ne mars 2016 cmimi 4300 ero i diskutushem, 0695552103

 Lushnjë     Lushnje

Dërgo E-mail

 fatjon