Motorr Mercedes Benz Actros per kamion ribaltabile kipper

Numri i njoftimit: 15303 | Postuar në: 28.07.2015, 13:44
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Pjesë këmbimi / Pjesë këmbimi për motorët

Lloji i njoftimit: Shitet


Motorr Mercedes Benz Actros , ribaltbile , 4 akse
i aksidentuar per pjese kembimi
- 1 motorr
- 2 avantrena me balestra
- 2 diferenciale

Ne gjendje te shkelqyer.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nr +39 335 640 6009

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 Kotica Srl