SHITEN VELLO

Numri i njoftimit: 15295 | Postuar në: 22.10.2018, 23:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten dy vello ngjyre pane ,nje roze e te tjerat te bardha. Te gjitha 3 mije euro

 Krujë     Fushë-Krujë

Dërgo E-mail

 Mimoza Limanaqi