sherbime me pajton

Numri i njoftimit: 15294 | Postuar në: 26.07.2015, 17:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Gjithçka për dasëm, Martesën / Automjet për dasëm me qira

Lloji i njoftimit: Shitet


pajtone per dasma brenda dhe jashte beratit klip, foto me kalin me shale vec pajtonit.

 Berat     Berat

Dërgo E-mail

 Erion Bregu