IT me pervoje

Numri i njoftimit: 15282 | Postuar në: 23.07.2015, 18:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Kompjutera, Internet, Telekom

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Kompania Joma Servizi s.r.l kerkon:
Vajze/djale me pervoje ne teknologjine e informacionit per aktivitetet e meposhteme:
– Hedhjen e te dhenave ne databazen e kompanive
– Njohuri per menaxhimin e faqeve ne rrjete sociale
Njohurite qe kerkohen:
Italishte e shkelqyer
Njohuri shum te mira ne IT dhe eksperience ne fushen e informatikes
Disponibiliteti full-time
Vendi i punes: nga distanca
Te interesuarit te dergojne CV ne selezione@jomaservizi.it me subjekt: esperto_IT_07

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 jomaservizi