Programues COBOL

Numri i njoftimit: 15280 | Postuar në: 22.07.2015, 23:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Kompjutera, Internet, Telekom

Gjinia : Jo e rëndësishme

Arsimimi: Arsim i lartë

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Italisht

Aftësi kompjuterike : Shum mirë

Çmimi: 1.000 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i njoftimit: Shitet


Joma Servizi s.r.l kerkon per nje klient te rendesishem te Milanos:
Programues COBOL- Milano
Njohurite e kerkuara:
1. Te pakten 3 vjet eksperience ne kete fushe
2. Njohje shume e mire e CICS dhe DB2
3. Përvojë të mirë në sektorin bankar dhe(ose) të sigurimit.
Vendi i punesimit: Milano
Disponueshmeria: e menjehereshme
te interesuarit te dergojne CV ne adresen selezione@jomaservizi.it me subjekt Cobol_07_M

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 jomaservizi