Shiten te gjitha pajisjet e nevojshme per nje dyqan :

Numri i njoftimit: 15172 | Postuar në: 13.10.2015, 22:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Dyqane

Lloji i njoftimit: Shitet


Etiketuese cmimesh profesionale (ne kuti)
Pistolete per ekitetim cmimesh (ne kuti)
Fije per pistoleten e etiketitmit (ne kuti)
Stampuese numrash progresive e re ne kuti
Etiketa cmimesh te bardha adhesive
Etiketa cmimesh (ne kuti)
Etiketa per stampuesen e cmimeve
Etiketa kartoni
Etiketa kartoni me fije lidhese
Etiketa adhesive per PC

Pinca
Cutter
Karrike
Kanace Vinavil
Mastice
Penela per mastice
Marker
Paketa anti moles
Marker
Kuti e madhe plastike
Maska antipuhur
Doreza lattex
Ngjitese
Kuti te vogla plastike
Thase te bardhe Polipropylene e Nylon rezitence e larte
Transportuese me rrota gome (e re)
Per me shume informacion kontaktoni ne email: x1importexportal@gmail.com ose ne numrin e tel 0692614839
Per te pare produktet mund te shikoni dhe ne faqen tone Facebook :

https://www.facebook.com/X1ImportExport

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 shemeshumice