shes Shiten veshje te zgjedhura italiane me shumice

Numri i njoftimit: 15170 | Postuar në: 13.10.2015, 22:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


X-1 ImportExport shet veshje te zgjedhura italiane me shumice, duke filluar nga veshje per femije, burra, gra, kepuce, veshmbathje, lodra per femije, canta, rripa. Te interesuarit mund te kontaktojne ne adresen e Email: x1importexportal@gmail.com ose ne numrin e tel 069 26 14 839
Per te pare produktet mund te shikoni dhe ne faqen tone Facebook :

https://www.facebook.com/X1ImportExport

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 shemeshumice