Shesim varese rrobash metalike dhe plastike dhe raft druri

Numri i njoftimit: 15169 | Postuar në: 13.10.2015, 22:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


Shiten 9 mbajtese rrobash metalike me kapacitet total 1760 cope 2m te larta dhe 2-2.7m te gjata me dy kate, totali i gjatesise te 9 mbajteseve eshte 22,36. Cmim i diskutueshem. Shiten 3000 cope varese rrobash plastike te reja.Shesim raft ekspozimi me kuadrate per pantallona, kemisha 5.16m i gjate. Per me shume informacione kontaktoni ne emailin x1importexportal@gmail.com ose ne numrin e tel: 0692614839.
Per te pare produktet mund te shikoni dhe ne faqen tone Facebook :

https://www.facebook.com/X1ImportExport

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 shemeshumice