Dhoma me qera per pushimet verore

Numri i njoftimit: 15167 | Postuar në: 04.07.2015, 19:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 € i diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Dhomat

Lloji i njoftimit: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Kaloni pushimet verore prane brigjeve te Detit Jonian ku prane apartamenteve tona 1+1 do te gjeni komfortin e kerkuar qe keto pushime te mbeten te paharruara ne memorjen tuaj. Apartamentet tona ndodhen ne vijen e pare bregdetare ne Lagjen nr.1 (Sarande) ne nje zone me plazhet me te pastra ne qytet.Eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme, TV dhe Wi-fi, gjithashtu me pamje te mrekullueshme nga deti. Ju mirepresim !Per me teper kontaktoni ne nr.e meposhtem: 0692491356

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 Ervina