Ofroj perkthime ne gjuhen serbe

Numri i njoftimit: 1481 | Postuar në: 07.01.2013, 23:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime administrative / Përkthime të teksteve

Lloji i njoftimit: Shitet


Ofrojme perkthime Shqip-Serbisht, Serbisht-Shqip, Anglisht-Serbisht dhe Serbisht-Anglisht.
Telefon 069 4138504

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Kristi