Tirane, - auto transport ne lartesi

Numri i njoftimit: 1456 | Postuar në: 07.01.2013, 12:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Taxi, Transport / Automjete për marrje me qira

Lloji i njoftimit: Shitet


ofroj transport ne lartesi deri ne 25m(kati i8-te)me nje peshe prej 300kg mobiljesh dhe te pajisjeve elektroshtepiake ,materialeve te ndertimit,etj. me nje eksperience dhe siguri te plote per info. te metejshme kontaktoni ne keta nr. tel.0694055554 dhe 0696155554.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 tedi