kurse kompjuterike

Numri i njoftimit: 1428 | Postuar në: 05.01.2013, 23:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: I negociueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Kurse, Trajnime, Lekcione / Kompjuterike

Lloji i njoftimit: Blihet/Kërkon


ofrojme kurse kompjuteri per aftesim te pergjithshem dhe profesional si me poshte:
formim baze - paketa microsoft office, internet etj
formim profesional - autocad, 3ds max, photoshop.
Per me teper na kontaktoni ne nr. cel. 0697537279

 Tiranë

Dërgo E-mail

 eridiana