2015 Stokke Trailz endacak i plotë fëmijë

Numri i njoftimit: 14161 | Postuar në: 02.07.2015, 05:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 690 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Kopështe

Lloji i njoftimit: Shitet


Stokke Trailz ri vjen me ajër të mbushur Gomat Big dhe gomave të avancuara pezullimin siguron një udhëtim të qetë për një tuaj pak, mund të përdoret me bartin ahur, endacak vend dhe vende makinë. gjithashtu vjen 3 prind përballet postimet: gjumë, pushim dhe aktive, dhe 2 përpara përballet: relaksim dhe aktive. Stokke Trailz ri vjen me 3 vjet kur regjistruar Stokke dhe shitjen origjinal direkt nga Evropa.


Ajër i mbushur gomave të mëdha të gomës dhe pezullimi i avancuar gomave siguron një udhëtim të qetë për një tuaj pak

për më shumë informacion në lidhje me produktin dhe të ofrimit të, ju lutem na kontaktoni përmes emailit apo Skype ID: theodore.artem.

 Tiranë     Selita, Tirana e Re

Dërgo E-mail

 artem