2015 Stokke crusi fëmija plotë endacak

Numri i njoftimit: 14160 | Postuar në: 02.07.2015, 05:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 750 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Kopështe

Lloji i njoftimit: Shitet


2015 Stokke crusi fëmija plotë endacak

Crusi karakteristika të sigurisë, rehati dhe komoditet me pjesët këmbyeshëm që konvertohet nga vetme për shtrojë duo për një ose dy fëmijë. Binjakët ose vëllezërit e motrat do të duan endacak udhëtim të qetë dhe pezullimin engineered.


Çfarë është në kuti me endacak plotë Stokke Crusi:
Stokke Crusi shasi
Stokke Crusi djep
Stokke Crusi Vëlla vend w / Adapter
Mbajtës filxhan Stokke
Vendi i dytë Stokke Crusi Vëlla
Stokke Crusi qese Shopping & Diaper Bag
Crusi Stokke Mushkonja Net
Stokke Crusi raincover
Stokke Crusi ombrellë ombrellë
Stokke kitted batanije
Këmbë paaftë Stokke

për më shumë informacion në lidhje me produktin dhe se si për të vendosur porosinë tuaj ju lutemi na kontaktoni përmes postës sonë apo Skype ID: theodore.artem


falënderim

 Tiranë     Ali Demi

Dërgo E-mail

 artem