Lavastovilje profesionale.

Numri i njoftimit: 14155 | Postuar në: 01.07.2015, 11:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisjet dhe materialet për pastrim

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet lavastovilje profesionale per restorant. Marka Italiane gjendja shume e mire. Cmimi 1500 Euro. Cel: 0682034712

 Tiranë     Qendra

Dërgo E-mail

 Tani