Dhoma per plazh ne Durres!

Numri i njoftimit: 14136 | Postuar në: 26.06.2015, 15:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloij i Hotelit: Hotel me Plazh

Yjet: 3 (***)

Çmimi: 10 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Hotele

Lloji i njoftimit: Shitet


Golem: Hotel-bar Ardian, ndertuar nga nje distance prej 100 m nga bregu i detit ofron pushime clodhese per ju me cmimet me te mira qe variojne nga 10€ deri ne 20€. Disponojme dhoma teke dhe dhoma 1+1. Dhomat kane: Wifi, Kondicioner, televizor, frigorifer, ballkon, bonjo per cdo dhome. Gjithashtu ju ofrojme ambjente ku mbizotron freskia ne tarrace dhe parking falas!
Nxitoni te rezervoni, mos humbisni me shume kohe sepse ne ju ofrojme ate qe ju ka munguar.

Per rezervime kontaktoni ne: +355674894500
Ju mirepresim ne ambjentet tona!

 Durrës     Durrës

Dërgo E-mail

 Arjan