Apartamente pushimi ne Sarande

Numri i njoftimit: 14103 | Postuar në: 23.06.2015, 16:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Apartamente

Lloji i njoftimit: Shitet


Jepet me qera apt banimi per pushime verore komplet i klimatizuar,si dhe per qendrese me te gjate,ne qender te Sarandes (prane portit turistik),96m2, 2 dhoma gjumi, guzhine gatimi dhe soxhorno, 1 banjo dhe ballkon direkt perpara detit. Te kompletuar me te gjithe aksesoret e nevojshem. Ju merrni vetem veshjet!

 Sarandë     Sarandë

Dërgo E-mail

 migena.tafilica